top of page
Nowoczesny dom

Nasza oferta

Pomiary i przeglądy

Wykonujemy kompleksowe pomiary elektryczne i wystawiamy wymagane protokoły. Umów Termin! badanie wyłącznika ppoż. pomiary 5-cio letnie. pomiary dla przedszkoli. pomiary odbiorcze. pomiary do ubezpieczeń. pomiary dla szkół. pomiary rezystancji.

Sterowanie urządzeniami

Urządzeń elektrycznych, czyli takich, które potrzebują zasilania prądem, mamy w domu sporo. Kiedyś uruchamiało się je włącznikiem, dziś można to zrobić także zdalnie - w zasadzie z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie. Ogrzewanie, oświetlenie, brama, stan zamknięcia drzwi, żelazko, czujniki. Akcja i reakcja.

Domofony

Oferujemy montaż i serwis domofonów i wideodomofonów. Posiadamy w swojej ofercie systemy jednorodzinne jak i wielorodzinne, analogowe oraz cyfrowe. Urządzenia domofonowe zapewniają nawiązanie łączności oraz sterowanie elementem blokady wejścia (np. elektromagnesem).

Alarmy

Memo7 pozwoli Ci zadbać również o bezpieczeństwo Twojego biura czy domu. Systemy alarmowe to obecnie standard i konieczność dla poczucia bezpieczeństwa budynku. Alarm pozwoli Ci w spokoju opuścić miejsce pracy czy życia, odstraszając intruzów oraz informując odpowiednie służby.

Kamery

Firma Memo7 wykonuje również systemu monitoringu. Jeśli chcesz wiedzieć co dzieje się w Twoim domu czy na Twojej posesji oraz posiadać zapis video wszystkich zdarzeń to musisz zainwestować w kamery. Nasi fachowcy dobiorą najlepsze dla Ciebie rozwiązania, skrojone pod Twoje potrzeby.

bottom of page